Sesja noworodkowa 2020

Zapraszam na sesje noworodkowe i niemowlęce. Taka sesja (i np. fotoalbum albo fotoobraz) może być nie tylko pamiątką dla Was, ale także świetnym prezentem np. dla dziadków, rodziców, rodziców chrzestych, czy kogoś bliskiego. Najlepszym miejscem do tego typu sesji jest Wasz dom. Zabieram wtedy ze sobą mini-studio i potrzebuję jedynie niewiele miejsca. Chyba, że jest akurat lato, co daje nieco szersze możliwości w plenerze... Kiedy najlepiej robić taką sesję? Jak najszybciej! Noworodki zmieniaja się błyskawicznie, ale nie tylko o to chodzi, w "pozowanych" noworodkowych zdjęciach kluczem do sukcesu jest to, aby maluszek spał i mozna go było ułozyć w odpowiedni sposób. Najlepszy moment, żeby się udało to mniej więcej 8–14 dzień życia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby sesje zrobić później, po prostu dużo trudniej wtedy o sytuację, że dziecko będzie spało. Ale nic straconego – może wolicie właśnie bardziej naturalne ujęcia niemowlęce? Podczas każdej sesji robimy różnorodne ujęcia!

Mini

300PLN

  • sesja do 2 h
  • 10 zdjęć
    poddanych obróbce
Rezerwuj

Maksymalny

650PLN

  • sesja do 4 h
  • 30 zdjęć
    poddanych obróbce
  • Mały Fotoalbum lub fotoobraz
  • opcjonalnie pakiet odbitek 15x23
Rezerwuj

Oczywiście, zachęcam do zamówienia odbitek, dzięki temu otrzymacie wysokiej jakości trwałą pamiątkę Waszej sesji.

Mały Fotoalbum album to prostsza wersja Fotoalbumu Pro 20x20, czyli grube karty na papierze fotograficznym w twardej oprawie (tutaj drukowanej). Album zawiera do 30 zdjęć (10 rozkładówek). Możliwa jest wymiana na tradycyjny wyklejany album fotograficzny.

Oczywiście! Możliwa jest zamiana na Fotoalbum Pro, można też dokupic dodatkowe albumy, ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość naprawdę wysoka, dzięki temu jest to wyjątkowa pamiątka sesji!:

Zamiana Małego Fotoalbumu na tradycyjny album wyklejany (0 PLN)

Dodatkowy Fotoalbum Pro 20x20 (200 PLN)
2 szt. dodatkowych Fotoalbumów Pro 20x20 (300 PLN)
Dodatkowy Fotoalbum Pro 30x30 (300 PLN)
2 szt. dodatkowych Fotoalbumów Pro 30x30 (400 PLN)

Fotoalbum Pro drukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym (nie jest to tania fotoksiążka drukowana cyfrowo!), grube karty rozkładają się na płasko. Do wyboru twarda oprawa z nadrukiem, oprawy z ekoskóry lub tkaniny introligatorskiej, możliwe są inne projekty dodatkowo płatne wg. ustaleń. Bardzo wysoka jakość i wspaniała pamiątka na lata!

Dla pakietów Optymalny i Maksymalny we Wrocławiu i w promieniu 15 km od Wrocławia koszt dojazdu jest wliczony w cenę pakietu. Dla pakietu Minimalnego dojazd bezpłatny na terenie Wrocławia. Chętnie dojadę w dowolne miejsce, wtedy należy doliczyć koszt transportu 1 zł/km. Przy odległościach powyżej 100 km potrzebny jest też nocleg.

Oczywiście, jeśli podczas wyboru ujęć do obróbki spodoba się Państwu więcej zdjęć niż jest w wybranym pakiecie – możliwe jest dokupienie kolejnych ujęć poddanych obróbce.

Koszt jednego dodatkowego zdjęcia to 15 zł. Oprócz tego w ramach każdego pakietu mozna wybrać (w cenie pakietu) dodatkowe wersje kolorystyczne, np. czarno-białe.

Oczywiście, możliwe są modyfikacje oferty, w pakiecie maksymalnym można zamienić mały album na fotoobraz, wydrukowany na płótnie i umieszczony na drewnianej ramie, mozna też zamówić fotoobraz dodatkowo (koszt zależnie od formatu od 70 zl za 30x40 cm), możemy też wspólnie dostosować ofertę do Waszych potrzeb!

Galeria noworodkowa


Zobacz całe portfolio!

Wejdź
Copyright: familyphotos.pl | Agata Władyczka
Wszystkie zdjęcia wykorzystane na stronie są mojego autorstwa
Publikowanie ich bez mojej zgody jest zabronione