Sesja rodzinna i dziecięca 2018

Zapraszam na sesje dziecięce, rodzinne i ciążowe. Taka sesja (i np. fotoalbum lub fotoobraz) może być nie tylko pamiątką dla Was, ale także świetnym prezentem np. dla dziadków, rodziców, czy kogoś bliskiego. Okazji jest wiele, a każda dobra, może pamiątkowa sesja komunijna, albo z okazji chrzcin? Albo po prostu sesja rodzinna? Dobrym pomysłem jest wybranie miejsca w plenerze i krótki spokojny spacer z przerwami, podczas którego robię zdjęcia, a dzieci się za bardzo nie nudzą :) Możliwe jest to o każdej porze roku! A może sesja z okazji rocznicy ślubu? Możemy spotkać się w dowolnym miejscu, które wybierzecie – sesja narzeczeńska w romantycznej kawiarence, parku albo w miejskich zaułkach? Albo po prostu u Was w domu. Szczególnie w przypadku sesji ciążowych jest to dobry pomysł i pozwala na większą intymność. Zabieram wtedy ze sobą mini-studio i potrzebuję jedynie niewiele miejsca. W przypadku sesji ciążowych również świetnie w plenerze sprawdzają się długie suknie podkreślające brzuszek, a na sesję plenerową każda pora roku jest dobra! A może macie własny pomysł?

Mini

250PLN

 • sesja do 1 h
 • 10 zdjęć
  poddanych obróbce
 • (10 odbitek 15x23)
Rezerwuj

Maksymalny

550PLN

 • sesja do 3 h
 • 30 zdjęć
  poddanych obróbce
 • Mały Fotoalbum lub fotoobraz
 • lub 30 odbitek 15x23
 • na życzenie galeria www na 2 lata
Rezerwuj

Mały Fotoalbum album to prostsza wersja Fotoalbumu Pro 20x20, czyli grube karty na papierze fotograficznym w twardej oprawie (tutaj drukowanej). Album zawiera 30 zdjęć (10 rozkładówek). Możliwa jest wymiana na tradycyjny wyklejany album fotograficzny.

Oczywiście! Możliwa jest zamiana na Fotoalbum Pro, można też dokupic dodatkowe albumy, ceny są bardzo atrakcyjne, a jakość naprawdę wysoka, dzięki temu jest to wyjątkowa pamiątka sesji!:

Zamiana Małego Fotoalbumu na tradycyjny album wyklejany (0 PLN)

Dodatkowy Mały Fotoalbum 20x20 (200 PLN)
2 szt. dodatkowych Małych Fotoalbumó 20x20 (300 PLN)
Dodatkowy Fotoalbum Pro 30x30 (300 PLN)
2 szt. dodatkowych Fotoalbumów Pro 30x30 (400 PLN)

Fotoalbum Pro drukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym (nie jest to tania fotoksiążka drukowana cyfrowo!), grube karty rozkładają się na płasko. Do wyboru twarde oprawy z nadrukiem, oprawy z ekoskóry lub tkaniny introligatorskiej, możliwe są inne projekty dodatkowo płatne wg. ustaleń. Bardzo wysoka jakość i wspaniała pamiątka na lata!

Dla pakietów Optymalny i Maksymalny we Wrocławiu i w promieniu 15 km od Wrocławia koszt dojazdu jest wliczony w cenę pakietu. Dla pakietu Minimalnego dojazd bezpłatny na terenie Wrocławia. Chętnie dojadę w dowolne miejsce, wtedy należy doliczyć koszt transportu 1 zł/km. Przy znacznych odległościach potrzebny jest też nocleg.

Oczywiście, jeśli podczas wyboru ujęć do obróbki spodoba się Państwu więcej zdjęć niż jest w wybranym pakiecie – możliwe jest dokupienie kolejnych ujęć poddanych obróbce.

Oprócz tego w ramach każdego pakietu mozna wybrać (w cenie pakietu) dodatkowe wersje kolorystyczne, np. czarno-białe.

Oczywiście, możliwe są modyfikacje oferty, w pakiecie maksymalnym można zamienić mały album na fotoobraz, wydrukowany na płótnie i umieszczony na drewnianej ramie, mozna też zamówić fotoobraz dodatkowo (koszt zależnie od formatu od 70 zl za 30x40 cm), możemy też wspólnie dostosować ofertę do Waszych potrzeb!

Galeria dziecięca i rodzinna


Zobacz całe portfolio!

Wejdź
Copyright: familyphotos.pl | Agata Władyczka
Wszystkie zdjęcia wykorzystane na stronie są mojego autorstwa
Publikowanie ich bez mojej zgody jest zabronione